Ajans Ankara İletişim

SİMART SİSTEM / HAKKIMIZDA

Şirket Profili

Sanayileşme sürecinde verimliliğin düşmesine neden olan zaman, işgücü ve üretim kayiplariniı en aza indirgemeyi kendisine amaç olarak kabul etmiş olan şirketimiz 1997 yilinda orta ölçekli firmalara proses ve metot danişmanliği vermek üzere kurulmuştur.

Bilgi birikimi ve tecrübesini daha etkin kullanabilmek amaciyla 2000 yilindan itibaren kendi üretim tesisini kurmuş, kalite standartlarina uygun olarak büyük ölçekli firmalara fason yedek parça imalatina başlamiştir.

2003 yilinda bünyesine yeni bir şirket katarak tezgah parkini büyütmüş, yürütmekte olduğu fason imalatin yanisira, gelişmiş ülkelere ürettiği ürünleri direk pazarlamaya başlamiştir.

Her zaman son kullaniciya yönelik ürün vermeyi hedef olarak benimseyen firmalarimiz 2006 yilindan itibaren %95 oraninda ülkemize ithal edilen bir ürünü tamamen yerli üreterek iç ve diş pazara vermeye başlamiştir.

Rekabet gücünün ancak verimlilik ve yüksek kalite ile sağlanabileceğinin bilincinde olan firmamiz, ürün yelpazesini büyüterek dünya markasi olma yolunda emin adimlarla yürümektedir

Hedefimiz

Bir aile şirketi anlayişini benimseyen firmamiz, eğitimli ve tecrübeli kadrosunun desteği ile gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak, müşteri ihtiyaçlarina en uygun çözümleri bulmayi, bunu yaparken kalitesinden ödün vermemeyi ve bu misyonu ile bir dünya markasi olmayi hedeflemiştir.

Simart Sistem

Amacımız
  • Ürünün satın alımı yapılan  hammaddesinden, son kullanım noktasına kadar tüm üretim süreçlerinde kaliteyi ön planda tutarak hatasız ürün üretmek
  • Müşteriye ürünün zamanında teslimatını  sağlamak.
  • Rekabetin artığı Global Dünya’ da kalite ve termin tarihlerinden ödün vermeden ürünü en düşük maliyet ile üreterek alıcı firmlara en uygun fiyat ile satmak.
  • Ürün maliyetinin, en önemli kriterlerden olan zaman, işgücü, döviz kaynaklarının en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak.
  •  Üretim Kayıplarını en aza indirgemek.
  • İleriye dönük ekonomik hareketleri dikkate alarak stratejik yatırımlar yapmak, Kârlılığı artırmak.
  • Tüm insanların ortak paydası çevreyi koruyucu tüm önlemleri almak.

 
SİMART SİSTEM ÜRÜNLER
Anasayfa Talaşlı İmalat
Hizmetler Redüktörler
Makine Parkı Özel Makine Tasarım ve İmalatı
Galeri Model & Maça Sandığı İmalatı
Kalite Kontrol Talaşlı İmalat Fikstürleri
Hakkımızda  
İletişim  

SİMART SİSTEM MÜHENDİSLİK ARAŞTIRMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres: Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Caddesi No: 15 Sincan - ANKARA
Telefon: 0(312) 267 59 03, Faks: 0(312) 267 59 04
E-mail: simart@simartsistem.com.tr

Copyright 2020 - Simart Sistem Ankara. Tüm hakkı saklıdır. Web Tasarımı Ankara